Каментары да артыкула

Дытэр Болен: Перамога Украіны была б найгоршым сцэнаром

  • Копф
    24.06.2026
    Гэты з тых, хто за грошы на вушы стане. У дадзеным выпадку бачна чые грошы.
  • Суповой пакетик
    24.06.2026
    Видывала я музыканов, которые фальшивят, но чтобы ТАК... Эпичный фейл! Что ж до личности, которая его допустила, то с нею все ясно: ключевое слово "Я боююююююсьььь!!!!" Та еще душонка...
  • Доктар
    24.06.2026
    Ён жа болен, навошта чапалi, няхай лепш лячыўсяб
  • Indrid Cold
    24.06.2026
    Другі з Modern Talking больш разумны
  • Jimmy Pop
    24.06.2026
    Ты мне ўжо ў дзяцінстве абрыд
  • Чкк
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • Ягеллончик
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • чакаем каментары на тэму
    24.06.2026
    Болен болен
  • Намасце
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • Дитер очень Болен
    24.06.2026
    Дайте ему таблетку
  • Говорили, что Дитер Болен
    24.06.2026
    А он оказывается здоров! Сотрудничество России и Германии - страшный сон для Польши и США. Но современные немецкие политики скорее выплатят Польше репарации ( ещё и поблагодарят поляков), чем пойдут на сближение с Россией.
  • Ё
    24.06.2026
    Говорили, что Дитер Болен, Ісім было пофіг на супрацоўніцтва Германіі і Расіі да таго моманту, пакуль РФ не анэксіравала ў Крым. Расія не мысліць катэгорыямі супрацоўніцтва, інакш яна не рвала бы стасункі з бліжэйшым гандлёвым партнёрам- Украінай. Любое мірнае спакойнае супрацоўніцва Расія ўспрымае як праяву слабасці партнёра, каторай трэба карыстацца. Гэта крымінальны светапогляд. Менавіта таму ў Расіі нават з Беларуссю няма нармальнага адэкватнага супрацоўніцва, затое ёсць малочныя і газавыя войны, ультыматумы, прымус і вечны мутныя схематозы. А гэты Дытэр Болен проста левае ружовае поні, каторае лёта ў аблоках.
  • qwerty
    24.06.2026
    Иногда лучше просто петь песенки
  • Юзік
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • политзек
    24.06.2026
    м-да, так часто бывает...
    музыкант / писатель / актер / режиссер / спортсмен талантливейший, а во всем остальном ДББ
    лучше продолжай писать музыку, товарищ.
  • Двое на плоту
    24.06.2026
    Это немецкий Юрий Лоза. Расходимся.
  • Борыс
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • Скрыпка
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • Вуек
    24.06.2026
    немцы і расейцы ворагі славянскага народу, яны супраць аднаўлення саюза краін ВКЛ, РП, канцэпцыі Міжмор'я. Яны хочуць падзяліць з Расеяй сферы уплыву і жыць добра. Добра для іх. Разадралі наш агульны менталітэт : літоўцы і палякі скачуць пад нямецкую дудку, а мы (у сэнсе улада) пад расейскую. Толькі Украіна упарта гне сваё
  • Пластыка фінеры ботакс
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • %
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • @
    24.06.2026
    Этот ошивался постоянно на россии: корпоративы, дни рождения, разные там музыкальные шоу, диско 90 и прочее. Для данного рээфия источник финансов прежде всего.
  • Бгг
    24.06.2026
    А чё вы прицепились к престарелой поп-звезде 80х? У вас же есть отличный канцлер Мерц, который с пути не свернет и за слова отвечает. Ультиматум Путину поставил? Поставил. Таурусы Украине дал? Дал. Улус проклятый разгромил? Разгромил. Только че-то как-то уровень неодобрения 77%, но это он просто еще не всем сирийцам, не всем афганцам и не всем сомалийцам дал гражданство.
  • Your my heart
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]
  • У мяне пытанне
    24.06.2026
    Ён дурны, або прадаўся маскалям?
  • Доктор
    24.06.2026
    [Рэд. выдалена]

 

Заўвага:

 

 

 

 

Закрыць Паведаміць