Каментары да артыкула

Як засцерагчы сябе ад спёкі

  • Жвір
    27.06.2026
    Ня трэба нічога асаблівага выдумляць, назірайце за прыродай ды паўтарайце за ёй. Напрыклад, што робіць бегемот у сьпёку ? Вось гэта й рабіце...
  • не медик
    27.06.2026
    Я могу лишь предложить свой вариант, как делаю я. Я всегда в жару пью дома и на работе горячий чай(кофе). Тут просто физический эффект - поднимая температуру тела я делаю окружающую среду прохладной. Может не для всех это сработает, здоровье у каждого индивидуально и возможно это кому то навредит, но для меня это работает на протяжении многих десятков лет жизни. Попробуйте минимально, если прокатит и вам будет свежее, то я рад за вас.
  • Жвір
    27.06.2026
    не медик, дык а вы думаеце чаму калмыкі ды розныя казахі у сьпёку апранаюцца ў авечыя скуры, ды п'юць свой чай, падсолены (рэгідрацыя), ды паклаўшы ў яго кавалачак баранава тлушчу ?
    Усё ўжо даўно вынайдзена. Але мне больш падабаюцца практыкі бегемота, вось паспрабуйце, не пашкадуеце...

 

Заўвага:

 

 

 

 

Закрыць Паведаміць