Жвір, если у тебя в твоём Задрыщенске официальный пляж, то вопросов нет. А если как везде - то кухталей ты у меня отхватишь!
Беларускамоу́ныя ватнікі
27.06.2026
Вір, на жаль, гэтыя "ватнікі" мову трохі вывучылі, але да Еу́ропы бліжэй не сталі!...
Жвір
27.06.2026
Смотри, чтобы не того...., калі й не афіцыйны пляж, але шматлюдны, павінна хапіць глуздоў ня йсьці да яго з сабакай, праявіўшы павагу да людзей. Нажаль большасьць сабачнікаў тыя яшчэ надаўбні, таму кухталямі іх гнаць з пляжа.
453543
28.06.2026
Жвір, Ребята, давайте жить дружно! Колькі тут ужо нас засталося, з гулькін ... , ну, добра, хай будзе, з гулькін нос.
Зяпа
27.06.2026
Можна толька аднаму чалавеку з сабакай вязде и всюду
Умка вездессущий
28.06.2026
Обсикаю топчан и закопаю личинку рядом с вашим полотенцем, я - царь зверей.
Ці можна ў Беларусі ўзяць з сабой на пляж сабаку?
А если как везде - то кухталей ты у меня отхватишь!
Колькі тут ужо нас засталося, з гулькін ... , ну, добра, хай будзе, з гулькін нос.