A što chacieć ad praklataj rf-ardy, na palach bajoú nie ú siłach vajavać, zatoje vajujuć z Kijeva-Piačerskaj Łaúraj, z žyłymi chatami, ź dziciačymi škołami, z sadkami, zabivajuć ratavalnikaú, dziaciej, mirnych žycharoú, bjuć rakietami dy dronami pa pošcie, pa lekarniach...rašyzm=fašyzm
Vsio kak ty skazał
22.06.2026
Raman, da, koniečno, vy pravy! A oružije i toplivo v Ukrainu postavlajut čieriez źviozdnyje vrata.
Rasijskija drony atakavali cyvilnyja sudny ŭ Čornym mory: zahinuŭ marak-jehipcianin