A što zaminała pastavić na vokny biaśpiečnyja pryłady, zaraz hetych pryład šmat u prodažy
@
23.06.2026
Za takimi małymi treba vielmi pilna sačyć, bo heta siekundy da biady... U znajomych małaja prahłynuła batarejku ad naručnych hadzińnikaú, jakaja lažała pobač na stoliku, znajomy kazaú što pajšoú adčyniać dźvier ( litaralna 5 siek) pryjšoú u zalu, a dzicia úžo prahłynuła batarejku, dobra što ubačyú heta i adrazu chucieńka pavieźli da lekara, apieracyju pryjšłosia rabić, dziakuj Bohu i lekaram usio dobra abyšłosia
I hetak byvaje
23.06.2026
Treba i zahłuški stavić u razetki, bo mohuć i palcy tudy małyja sunuć
U Marjinaj Horcy ź piataha paviercha vypaŭ paŭtarahadovy chłopčyk