Божухна, страхоцце якое.... пры ўсей павазе да людзей і іх працы, гэта - вырві вока нейкае
вероника
16.10.2022
все что дома уже не нужно--- в подъезд)))))))
Белачупакабра
16.10.2022
Лепш ужо тыповы ЖЭСаўскі пад'езд з блакітным ці зялёным нізам і пабелкай чым такое. Нагадвае самаробныя ўпрыгожванні са смецця каля пад'ездаў: лебядзі з аўтапакрышак, грыбы з тазікаў.
Кася
16.10.2022
Не маю пытанняў, што гэта некаму падабаецца. Маю пытанне, што гэта лепшае. Жывыя кветкі - шыкоўна. Астатняе ў стылі "упрыгожу пад'езд тым, што дома не трэба, а выкінуць шкада"
Mar
16.10.2022
Вынесли в подъезд всё, что не донесли до мусорки. Пыльные пластмассовые цветы, жуткие картины, потрепанные игрушки. Для полной красоты не хватает старых дырявых ковров на полу. А эти кричащие фиолетово-бирюзовые стены просто вгоняют в депрессию. Что творится в голове у людей, которые приложили руку к этому уродству? Нужно просто покрасить стены в светлый нейтральный цвет и выбросить весь этот хлам.
хх
16.10.2022
гэта кітч звычайны, такі, які ён ёсць і іконы шчэ... нуў проста людзям выкінуць нешта шкада ці сцыкотна (як з іконамі.. а раптам бог накажа?) дык яны рашылі "парадаваць" суседзяў... сваёй (!) красатой
хх
16.10.2022
и как правило такой "красотой" занимаются молодые полные сил пенсионерки (на фото смотрю), которым делать нечего... которые в 45 уже или сами "выслужились", или имеют мужа соответствующего... военного... красивого здоровенного
Товарищ Зотов друг енотов
16.10.2022
Есть такая вульгарная фраза, она здесь очень к месту: «спасибо, поблевал!» Реально выглядит мерзко. Стиль упитого военного городка и жён прапорщиков.
графиня дрАкула
16.10.2022
"Нужно просто покрасить стены в светлый нейтральный цвет и" милейший, сейчас вообще-то модный самый цвет графит) - тёмно-серый немаркий. но да - несколько депрессивный) разбавить его светлым и яркими акцентами и норм
хх
16.10.2022
ля суседняга дома... а ён толькі-толькі тады пабудаваўся... на так званым газончыку ля пад'езда. чаму так званым? таму што там зялёнкі літаральна 1х2м... лапік... як магіла. дык туды нейкая "добрая" душа намагалася нешта ад сябе ўпіхнуць... не б што добрае) а тое нейкі прыватны гародзік, агароджаны нейкімі страшэннымі заборчыкамі з трухлявых яшчыкаў з-пад гародніны... глядзелася гэта ўсё настолькі ўбога... але тут жа стаялі застрашальныя плакацікі - не чапай! не ты гэта ўсё рабіла
хх
16.10.2022
э-э, товарищи, прошу заметить - этот подъезд признан самым лучшим. в Минске. что ж в других творится-то? просто страшно представить
хх
16.10.2022
"Стиль упитого военного городка и жён прапорщиков."
кстати, да. эти убогие гирлянды из искусственных пылесборников-"цветов"... которые на венки для их упитых мужей не пригодились пока... но... может пригодятся еще... и довольно скоро...
хх
16.10.2022
увогуле-то лесвіца - гэта шлях эвакуацыі. там не мусіць быць ніякіх старонніх прадметаў. тым больш гаручых штучных "кветак". а ліфт абслугоўвае асобная арганізацыя. хто дазволіў гэтай "мастер назвала венецианской штукатуркой" пакласці пад дзвярыма ліфта дыванок і пафарбаваць дзверы ліфта?
Оля
16.10.2022
Не понимаю негатив в комментариях. Чисто, убрано, лучше чем было раньше. Сделали как могли, народу нравится. Молодцы.
Кавалер
17.10.2022
Верно подмечено выше , вывешено то ,что не донесли до мусорки или что то вроде, так жалко выкидывать, вот и нашли эти помойные вещи свое новое место ))), нравится это тем ,кто это замутил ,не более того, ну как говорится хощяин- барин!!! Цыганщина !
Mar
17.10.2022
графиня дрАкула, не нужно гнаться за модой, в следующем году мода изменится. Нужно выбирать такие цвета, в которых себя чувствуешь комфортно. Хотя если кому-то комфортно среди графитовых стен, то почему бы и нет ) А вообще самые лучшие цвета те, которые присутствуют в окружающей нас природе.
графиня дрАкула и графин
17.10.2022
Mar, т.е зеленый, да?
Mar
17.10.2022
графиня дрАкула и графин, ну, если вы встречали зеленые камни и скалы, то да.
графиня дрАкула
17.10.2022
Mar, в окружающей вас природе присутствуют скалы? у нас толькі рэдкія камяні ўздоўж дарог... і іх - так - могуць пафарбаваць у які заўгодна колер... ці што-небудзь намаляваць... мне гэта не даспадобы. за аднім выключэннем. быў час (некалькі год таму. за некалькі год да 20-га), калі камяні на нашым шляху былі б-ч-б... а потым іх зафарбавалі ярка чырвоным
Подъезд в Лошице признали лучшим в Минске. Посмотрите, как он выглядит ФОТО
і іконы шчэ...
нуў проста людзям выкінуць нешта шкада ці сцыкотна (як з іконамі.. а раптам бог накажа?) дык яны рашылі "парадаваць" суседзяў... сваёй (!) красатой
Реально выглядит мерзко. Стиль упитого военного городка и жён прапорщиков.
милейший, сейчас вообще-то модный самый цвет графит) - тёмно-серый немаркий. но да - несколько депрессивный) разбавить его светлым и яркими акцентами и норм
что ж в других творится-то?
просто страшно представить
кстати, да.
эти убогие гирлянды из искусственных пылесборников-"цветов"... которые на венки для их упитых мужей не пригодились пока... но...
может пригодятся еще... и довольно скоро...
у нас толькі рэдкія камяні ўздоўж дарог... і іх - так - могуць пафарбаваць у які заўгодна колер... ці што-небудзь намаляваць... мне гэта не даспадобы. за аднім выключэннем. быў час (некалькі год таму. за некалькі год да 20-га), калі камяні на нашым шляху былі б-ч-б... а потым іх зафарбавалі ярка чырвоным