от так, Чаму шкада, надварот добра што праўда высветлілася пакуль яны непаўналетнія. Ён яшчэ можа збудаваць новую сям'ю са сваімі дзецьмі замест гэтых зязюльчанят.
Ну вось...
24.06.2026
Пазітыўчык, а калі прыкіпеў да іх??? Дужа цяжка, дужа...
Белорусский мир
24.06.2026
Матриархат имени комсомола. Расисты, гомофобы, атеисты, проститутки.
leha
24.06.2026
5? і ўсё не яго? ну гэта маладца жонка. яшчэ можа і ўсё 5 ад розных? :D
Намасце
24.06.2026
Чэсная жанчына! :))) Не схлусіла ... Усю праўду давяла!
Вап
24.06.2026
Мужыку трэба сыходзіць, а баба няхай шукае тых самцоў з кім дзяцей прыдбала і няхай яны дапамагаюць ёй.
Filipp
24.06.2026
Трошкі падманула мужа, трошкі(
5
24.06.2026
Filipp, трошкі, але разоў пяць.
Парада
24.06.2026
"Трэцяе дзіця - гэта маё!" (с) Хай там і шукаюць!
А
24.06.2026
Дзяцей шкада ((( і мужыка таксама
Ferret
24.06.2026
Это мужу повезло что живет в Беларуси. В Америке всеравно заставили бы платить алименты на всех 5-рых мотивируя это тем что дети не знают другого отца.
Filipp
24.06.2026
Ferret , Гэта ў якім штаце такая дурасць?
Аналитик
24.06.2026
Ferret , А в Беларуси его вообще могут посадить ни за что
Ferret
24.06.2026
Filipp, В штате WA. Был случай когда мужик сожительствовал с женщиной у который уже был маленький ребенок до начала отношений и судья после того как он от нее ушел призначил платить алименты так как ребенок не знал другого отца.
Ferret
24.06.2026
Аналитик, Сесть в тюрму ни за что можно в любой стране. США не исключение.
Страціла аліменты дурная баба
24.06.2026
Во дурная баба. Знайшла аленя, які тваіх (чужых яму) дзяцей выхоўвае, сядзі маўчы і прымай дапамогу з удзячнасцю.
Ох
24.06.2026
Доверяй, но проверяй.
А потом женщины жалуются, что мужчины жениться не хотят.
хо
24.06.2026
Ох, а потом мужики жалуются, почему девушки замуж выходить не хотят
дзе ?
па-першае, дзе доказы незалежнай экспертызы?
сонцастаянне
24.06.2026
Ну што тут такога... Некалі так святкавалі купалле. Баба з традыцыйнымі каштоўнасцямі. Але ж і каталі баб нагамі па падлозе - гэта таксама было традыцыйна.
шэршэ ля фам (
24.06.2026
реакция 99,9%+3% мушшын абсолютно предсказуемая (
шэршэ ля фам (
24.06.2026
как тебе? мужу показываю эту "новость" и реакция у него, как у 99,9% мушшын
- баба ***** оказалась виноватая. а мужик оказался нормальный.
- а ты ни разу не допускаешь мысль, что она его троллила, а он тоже просто мог подделать результаты ,,экспертизы,, и вообще это может быть просто тупо журналистский фейк
шэршэнь ля фем
24.06.2026
шэршэ ля фам (, хамсiчка, узбагойся, а тое i твой расеец экспертызу замоiвць
Жена эмоционально выпалила мужу, что пятеро детей не его. Он сделал тест на отцовство
Дужа цяжка, дужа...
Хай там і шукаюць!
А потом женщины жалуются, что мужчины жениться не хотят.
дзе ?
па-першае, дзе доказы незалежнай экспертызы?
- баба ***** оказалась виноватая. а мужик оказался нормальный.
- а ты ни разу не допускаешь мысль, что она его троллила, а он тоже просто мог подделать результаты ,,экспертизы,,
и вообще это может быть просто тупо журналистский фейк