Новости
Война
Экономика
Общество
Обо всём
Культура
ПОДДЕРЖАТЬ
Бел
Ł
рус
Бел
Ł
рус
Новости
Экономика
Общество
Происшествия
В мире
Спорт
Авто
Мнения
От редакции
Война
Обо всём
Тесты
Обо всём по чуть-чуть
Здоровье
Недвижимость
Мода
Еда
Наука и технологии
Погода
Любовь и секс
Культура
История
Музыка
Беларуская мова
Кино
Литература
Культура
Редакция рекомендует
Главное
Самое лайканое
Комментируемое
Самое читаемое
Топ реакций
Самое 🌴
Интервью
Архив
PDF версия
RSS ВЕРСІЯ
XS
S
M
L
XL
Наши ссылки
Наш латинизатор
Подкасты
Медиа-кит
ПОДДЕРЖАТЬ
Написать новость
Комментарии к статье
У Галыгиных родился третий сын. Назвали его Лука
Надо было Рыгорыч!
27.06.2026
ответить
Падабаецца
25
Не падабаецца
5
Господи, а нормальные имена закончились?!
Чорны
27.06.2026
ответить
Падабаецца
22
Не падабаецца
5
Надо было Рыгорыч!
, Насамрэч, нармальнае біблейскае імя. Таго, пра каго Вы падумалі, трэба называць Лукавы.
.
27.06.2026
ответить
Падабаецца
20
Не падабаецца
2
Чорны
, імя можа нармальнае. Але ў сённяшняй сітуацыі Беларусі і стаўлення Галыгіна да расіі выглядае як ганьба
У такім разе
27.06.2026
ответить
Падабаецца
23
Не падабаецца
1
Старога Луку на пакой - новы прыйшоў
leha
27.06.2026
ответить
Падабаецца
21
Не падабаецца
1
а чацьверьага назавуць Шэнка
Аналiтык
27.06.2026
ответить
Падабаецца
20
Не падабаецца
2
Назвалi Лукой Рыгорычам?
Вольга
27.06.2026
ответить
Падабаецца
33
Не падабаецца
6
Галыгін - ганьба Беларусі і зорка НН годная згадвання?
.
27.06.2026
ответить
Падабаецца
33
Не падабаецца
5
Чаму не назавалі іменем Іўда альбо Ірад?
Санта Бэрримор
27.06.2026
ответить
Падабаецца
25
Не падабаецца
6
Вот это прогнулся, конечно.
Воўна
27.06.2026
ответить
Падабаецца
40
Не падабаецца
5
Мярзотная пачвара Галыгін.
Виктория
27.06.2026
ответить
Падабаецца
18
Не падабаецца
1
Воўна
, там вся семейка такая- рука в трусы.
Ээээ
27.06.2026
ответить
Падабаецца
21
Не падабаецца
2
А за что они малыша так не любят?
1
27.06.2026
ответить
Падабаецца
15
Не падабаецца
1
Залызин
Юры
27.06.2026
ответить
Падабаецца
21
Не падабаецца
3
Навошта пра гэтага рашыста згадваць, пра гэтага крыу́ляку
Белые росы
27.06.2026
ответить
Падабаецца
16
Не падабаецца
1
Было у отца 3 сына: старший умный был детина, средний сын и так и сяк, младший вовсе был дурак.
Барысаў
27.06.2026
ответить
Падабаецца
6
Не падабаецца
0
Голыгігін
3%
27.06.2026
ответить
Падабаецца
6
Не падабаецца
0
Трэций рэбёнак эта мой
Действительно!
27.06.2026
ответить
Падабаецца
4
Не падабаецца
0
3%
, а, ну вот и все стало на свои места
Вата шоу
27.06.2026
ответить
Падабаецца
2
Не падабаецца
0
Ольга вообще не похожа стала на себя, ранее песню " Переферия" пела в какой-то группе уже забытой.
Ассистент режиссёра
27.06.2026
ответить
Падабаецца
3
Не падабаецца
0
Отлично бы подошёл данный галыгин на роль Кащея ( без грима!)
Паведаміць пра памылку
Заўвага:
Граматычная памылка
Не тое слова ужыта
Няма такога слова
Недакладны факт
Закрыць
Паведаміць
У Галыгиных родился третий сын. Назвали его Лука