Комментарии к статье

Можно ли в Беларуси взять с собой на пляж собаку?

  • Жвір
    27.06.2026
    Гнаць сабачнікаў з пляжа кухталямі !
  • Вір
    27.06.2026
    Жвір, а польшчы дзікі ходзяць
  • Смотри, чтобы не того....
    27.06.2026
    Жвір, если у тебя в твоём Задрыщенске официальный пляж, то вопросов нет.
    А если как везде - то кухталей ты у меня отхватишь!
  • Беларускамоу́ныя ватнікі
    27.06.2026
    Вір, на жаль, гэтыя "ватнікі" мову трохі вывучылі, але да Еу́ропы бліжэй не сталі!...
  • Зяпа
    27.06.2026
    Можна толька аднаму чалавеку з сабакай вязде и всюду

 

Заўвага:

 

 

 

 

Закрыць Паведаміць