..., Чаму? Добрую страву робіць , расьцягвае лягістыку акупантаў, павялічвае колькасьць цэляў для ўкраінскіх дронаў. Там (у Крыме) нічога няма — усё трэба прывезьці ( 🙃 ) , нават ваду.
чакаем наступнага рылсу
26.06.2026
"тут так было хорошо, я не хочу уезжать"
Ёсік
26.06.2026
Чаму груздзевых з сабой не ўзяла?
Выдатна
26.06.2026
Здымкі ўжо ва ўкраінскай баўе. Коуч візы ў ЕЗ не атрымае ўжо. Ніколі.
0987
26.06.2026
такие не признаются, что в чем-то были неправы даже самому себе, не то что на камеру. будут идти до конца. советую обратно даме прокатится через Херсонскую и Запорожскую, Донецкую и Луганскую области, заехать в Бахмут, Часов Яр, Соледар и т.д. - записать и оттуда бодрый влог, что "интернет все врет, тут очень хорошо, люди гуляют...". P.S. Страшно представить, кто добровольно этому "коучу" деньги платит за "коучинг"...
литвин
26.06.2026
судя по фамилии, это понаехавшая московитка какая-то.
[Зрэдагавана]
Кашмар
26.06.2026
литвин, Гэта польскае прозвiшча, і азначае яно "з Глембокага (= Глыбокага)". Так што наша, літвінка, хоць і бязглуздая.
Праўда
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Крынж
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Сейбіт
26.06.2026
Гэта называецца расейская матрыца . З гэтай жа паліцы - марожанае па 20 капеек , сьмятана 43% , вароная кау́баса , згушчонка найлепшая у́ сьвеце
У спіс Міратворца пападае ау́таматычна...потым ні у́ Крым, ні ва Украіну не пусцяць, можа (?) потым нават праблемы будуць і з візамі у́ ЭЗ
Янка
26.06.2026
А яна беларуска? Сапраудныя Беларусы у́ акупаваны Крым не катаюцца пачынаючы з 2014г.
Праўда
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Василь
26.06.2026
Ладно вам , кто то вон в єболу не верит и в Конго едет. Вопрос в другом - Латушка где Мельникава, где котов ,где акула ,гдее бензин ?
не такі, як ёсць
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Учитесь жить
26.06.2026
Всяческие коучихи тупо зарабатывают бабло на хайпе в фб и ютубе. Неважно что они молотят, народ реагирует, а это приносит живое бабло проныливым дамочкам. Баальших успехов на этой ниве добилась Таня Мартынова, разыграв карту 20 года. У нее есть спецвидос на тему, как нести в какдре всякую чушь и разводить глупых потребителей на реакции.
Шклоуски конюх
26.06.2026
Сотни тысяч потеряли дом, десятки тысяч прошли через пыточные БССР. А эта особа едет в Крым за «позитивом». Забавно наблюдать, как человек сам себе записывает состав преступления. Напоминаю: въезд в оккупированный Крым в обход украинских КПП — это уголовная статья в Украине. Когда власть сменится, нам даже разговаривать с ней не придется — просто передадим эту любительницу крымского бензина правоохранителям Украины по процедуре экстрадиции.
Ян
26.06.2026
Во да чаго прыводзіць рускі мір, што нават паліва па 5 даляраў за літар. Лукашысты, матайце на вус, калі ўлезеце ў вайну, будзе тое ж самае і ў вас.
не пажадай краіны бліжняга свайго, яго, і сала яго. І не захраснуць вілы яго ў цябе ў дупе!
26.06.2026
Ян, калі лукашысты ўлезуць у вайну. То хутчэй за ўсё яны яшчэ пазайздросцяць крымчанам(
Мрнчанин
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Xaxaxa
26.06.2026
Гэтую паездку яна называе выдатным спосабам адключыць увесь знешні шум, выдыхнуць і сканцэнтравацца на працы.
Чел
26.06.2026
Очень интересный эксперимент. Особенно для наблюдения с дивана. Еще вот лично для меня было бы очень интересно узнать одну вещь. Вот когда рф распадётся на много маленьких стран, станет ясно: это вся империя такая двинутая, или всё-таки там есть какая-то небольшая территория с отмороженными, которая и задавала тон всей державе. Жаль что не увижу конечно, как они там будут жить дальше. Подозреваю, что большинство начнет жить спокойно. А отдельные регионы придется обносить колючей проволокой.
Праўда
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
Vалик
26.06.2026
Народ, скажите честно, когда все закончится как жить с такими белорусами в одной стране? И давайте честно, таких как эта миллионы в стране. И это кошмар.
Filipp
26.06.2026
Vалик, Як іх можа быць мільён, калі ў 20 годзе іх было 3%?
Шклоуски конюх
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
дзівак
26.06.2026
Я б на месцы абалваненых адэптаў гэтага коуча, маркетолага, ментара і эксперта бізнесаў задумайся аб смене гуру. Калі ў чалавека няма мазгоў - а ня ехаць ў Крым сказаў нават беларускі МЗС - то чым ён можа навучыць іншых? Ну а з кабетай зразумела, будзе захоўваць добрую міну пры дрэннай гульні, бо абасрацца на вачах сваіх адэптаў можа прывесці да заканчэння ейнай шарлатанскай дзейнасці і давядзецца ісці швачкай. НН, сачыце за яе прыгодамі, ці вернецца яна наогул дадому і калі.
Axe
26.06.2026
А яшчэ яна фактычна пацьвярдзіла, што набывала паліва на чорным рынку.
Жлоб
26.06.2026
[Рэд. выдалена]
морфеус
26.06.2026
явка с повинной о незаконном пересечении границы Украины. поздравляю, ты теперь 1) уголовница. 2) на миротворце. 3) будешь всеми заплевана.
Белоруска не поверила интернету и потащилась в Крым
[Зрэдагавана]
З гэтай жа паліцы - марожанае па 20 капеек , сьмятана 43% , вароная кау́баса , згушчонка найлепшая у́ сьвеце
Жанчыны, что тут сказаць) Яны часам вераць, што дастаткова быць упэўненым у чымсці, каб гэта было праўдай. Такое вось кіраванне рэцаіснаццю праз сваі пазітыўныя думкі.
А калі па простаму, то дурніца звычайная!
Сапраудныя Беларусы у́ акупаваны Крым не катаюцца пачынаючы з 2014г.
Баальших успехов на этой ниве добилась Таня Мартынова, разыграв карту 20 года. У нее есть спецвидос на тему, как нести в какдре всякую чушь и разводить глупых потребителей на реакции.
Еще вот лично для меня было бы очень интересно узнать одну вещь. Вот когда рф распадётся на много маленьких стран, станет ясно: это вся империя такая двинутая, или всё-таки там есть какая-то небольшая территория с отмороженными, которая и задавала тон всей державе. Жаль что не увижу конечно, как они там будут жить дальше. Подозреваю, что большинство начнет жить спокойно. А отдельные регионы придется обносить колючей проволокой.
поздравляю, ты теперь
1) уголовница.
2) на миротворце.
3) будешь всеми заплевана.