well, яны былi па-за палiтыкай i перагарнулi старонку.
Найперш не галасі!
28.06.2026
well, бальшавік ўсюды напаскудзіць дзе ні павернецца. Рабіць паскудства, разбураць, павярнуць жыццё лагсры нагамі гжта сэнс бальшавізму.
1
28.06.2026
левенштейн ( белый) или другой лукашист глаз положили на участок, чтобы застроить там всё
Аналитик
28.06.2026
Вы не поняли ещё? В Беларуси не должно ничего быть хорошего и выделяющегося. Гауляйтер позаботился об этом.
люди хуже лошадей
28.06.2026
Люди намного хуже лошадей, ради получения прибыли вчера, угробят 90 пародистых лошадей. Такова природа человека, особенно человека любящего наживу, прибыль и деньги....
Газэта Імя
28.06.2026
Разьвялі плач. На каўбасу здаць, калі месца няма.
Заходні Беларус
28.06.2026
Я заўсёды лічыў і стаю на сваім, што беларусы вельмі ганебна ставяцца як для людзей, так і да жывёл. Многа ўжо пісалі і пра сабак, якім не хочуць дапамагаць, а страляюць, і пра птушак, якія лётаюць не там, дзе хацелася беларусам, ўсё беларусам замінае жыць, з якога свету зьявіліся вы, альбо ў што вы ператварыліся за вашым лукашысцкім дротам? А мо вы такія і былі заўсёды?
Янка
28.06.2026
Насамрэч з улікам колькасці паслуг кошт смешны
Пылетолог
28.06.2026
А вы говорите. Стоило Батьке отлучиться из страны немного дольше, чем обычно, как тут же среди чиновных "мелких сошек" нашлись желающие изобразить из себя всевластных местных "царьков", и на ровном месте, "из ничего", создать резонансную скандальную ситуацию, дискредитирующую государственную власть. И это на фоне разворачивающихся тревожных событий, которые требуют единства и консолидации.
«90 pedigree horses are being evicted to the street». What's happening in Ratomka?
Рабіць паскудства, разбураць, павярнуць жыццё лагсры нагамі гжта сэнс бальшавізму.
Такова природа человека, особенно человека любящего наживу, прибыль и деньги....